تهران، میدان رسالت، ابتدای خیابان فرجام شرقی، خیابان 49، پلاک 24
021 - 7789 48 41
درباره ما
در باره ما
شركت سهامی خاص "دیده گستران ثمين پارسيان " با دارا بودن نمایندگی رسمی INTERRA تحت لایسنس HAGER فرانسه – آلمان در زمینه هوشمندسازی ساختمان و تاسیسات ، ارائه تجهیزات لازم در این زمینه و همچنین تامین و اجرای انواع سیستمهای نظارت تصویری و دوربینهای مداربسته ، در تمام سطوح فعالیت مینماید . فعالیت های اصلی این شرکت ، اجرای سیستمهای هوشمندسازی ساختمان ، با هر میزان بودجه و توان مالی و همچنین تامین تجهیزات هوشمندسازی برای همکاران و متخصصین این رشته و نیز تامین و نصب انواع دوربین هاي مداربسته آنالوگ و IP می باشد . این شرکت با بهره‌گیری از توانایی و تخصص بالای نیروی انسانی خود که همگی از فارغ التحصیلان برترین دانشگاههای کشور هستند و نیز با دسترسی به انواع تجهیزات لازم ( بدون واسطه ) اعم از تجهیزات ساخت آلمان ، آمریکا ، لهستان ،کره ،چین ، ترکیه و ایران سعی نموده است که بنا به نیاز کارفرما و با توجه به امکانات و محدودیت‌های موجود و بدون تغییر در سیستم سیم کشی سنتی ساختمان ، بهترین طراحی را جهت اجرای سیستم‌های هوشمند و نظارت تصويري و حفاظتی پیاده‌سازی و اجرا نماید.
شركت دیده گستران ثمين پارسيان با بهره گیری از تجارب متخصصان مجرب در زمينه هاي مشاوره و اجرای سیستم‌های هوشمند خانگی و تاسیساتی و همچنین نظارت تصویری بوسیله دوربینهای مداربسته و نیز تامین انواع تجهیرات لازم در موارد فوق ، در نظر دارد تمامی نیازهای کارفرمایان خود را در زمینه‌های ذکر شده از مشاوره تا اجرا برآورده سازد.

در نهایت تصمیم داریم تا با بهره گیری از تجارب متخصصان مجرب ، ارائه خدمات و محصولاتی با کیفیت بالا و پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب ، آسایش و اطمینان خاطر کارفرمایان گرامی را فراهم آوریم .


SAMINPARSIAN SMART HOME BY INTERRA YONNET
نمایندگی رسمی تجهیزات هوشمندسازی ساختمان اینترا یونت
تهران، میدان رسالت ، خیابان هنگام ،
ابتدای خیابان فرجام شرقی ،
خیابان 49، پلاک 24 ، طبقه اول
021-77893248
0920-1200145 تلگرام
©2018 Samin Parsian, All Right Reserved